40
Przystanek:
SYRYNIA, POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH / BUKOWSKA
Kierunek:
RACIBÓRZ, DWORZEC AUTOBUSOWY
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
06:43
L
09:08
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
09:08
Objaśnienia:
L
− kurs przez: LUBOMIA, MICKIEWICZA LAS >> LUBOMIA, MICKIEWICZA UBOCZNA