38
Przystanek:
GODÓW, 1 MAJA / DWORCOWA
Kierunek:
WODZISŁAW ŚLĄSKI, DWORZEC AUTOBUSOWY
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
06:10
X
p
07:15
WX
08:00
p
08:50
09:50
10:50
12:50
14:15
15:25
X
16:40
18:00
19:40
X
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
06:10
07:00
08:00
09:15
10:50
12:50
14:15
15:25
X
16:40
18:00
19:40
X
Soboty oprócz świąt
09:00
13:05
15:35
X
Objaśnienia:
p
− kurs skomunikowany w kierunku szkół ZSP, ZST, PCKZiU - przesiadka na dworcu autobusowym w Wodzisławiu Śl.
W
− kurs do: WODZISŁAW ŚLĄSKI, MATUSZCZYKA SKRZYŻOWANIE
X
− kurs z pominięciem: KROSTOSZOWICE, WĄWOZOWA