38
Przystanek:
WODZISŁAW ŚLĄSKI, WILCHWY BLAZY
Kierunek:
GOŁKOWICE, CELNA
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
05:35
X
07:10
X
08:10
X
09:10
10:10
12:10
13:10
X
14:45
15:45
X
16:50
17:50
G
19:00
20:25
G
21:25
X
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
05:35
X
07:10
X
08:40
X
10:10
12:10
13:25
G
14:45
15:55
17:20
19:00
20:25
G
21:25
X
Soboty oprócz świąt
08:40
G
12:45
G
15:15
G
Objaśnienia:
G
− kurs do: GODÓW, 1 MAJA / DWORCOWA
X
− kurs z pominięciem: KROSTOSZOWICE, WĄWOZOWA