38
Przystanek:
WODZISŁAW ŚLĄSKI, KOPERNIKA SZACHTA
Kierunek:
WODZISŁAW ŚLĄSKI, DWORZEC AUTOBUSOWY
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
06:32
p
07:27
p
08:27
p
09:17
10:17
11:17
12:17
13:17
14:44
15:52
18:17
20:37
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
06:27
08:17
09:42
11:17
13:17
14:44
15:52
18:17
20:37
Soboty oprócz świąt oraz Wigilia i Sylwester
09:42
n
13:47
n
Objaśnienia:
p
− kurs skomunikowany w kierunku szkół ZSP, ZST, PCKZiU - przesiadka na dworcu autobusowym w Wodzisławiu Śl.
n
− nie kursuje w Wielką Sobotę