38
Przystanek:
SKRZYSZÓW, 1 MAJA LEŚNICZÓWKA
Kierunek:
WODZISŁAW ŚLĄSKI, DWORZEC AUTOBUSOWY
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
06:17
p
07:22
p
08:12
p
08:57
09:57
10:57
11:57
12:57
14:31
15:37
18:02
20:17
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
06:17
08:02
09:27
10:57
12:57
14:31
15:37
18:02
20:17
Soboty oprócz świąt oraz Wigilia i Sylwester
09:22
n
13:27
n
Objaśnienia:
p
− kurs skomunikowany w kierunku szkół ZSP, ZST, PCKZiU - przesiadka na dworcu autobusowym w Wodzisławiu Śl.
n
− nie kursuje w Wielką Sobotę