38
Przystanek:
WODZISŁAW ŚLĄSKI, WILCHWY BLAZY
Kierunek:
GOŁKOWICE, CELNA
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
05:22
K
07:07
K
08:12
K
09:07
10:07
11:07
12:07
13:42
14:12
KS
14:42
15:57
R
17:12
19:22
20:52
K
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
05:22
K
07:07
K
08:42
K
10:07
12:07
14:42
15:57
17:12
19:22
20:52
K
Soboty oprócz świąt oraz Wigilia i Sylwester
08:37
K
n
12:37
n
15:12
n
Objaśnienia:
n
− nie kursuje w Wielką Sobotę
K
− kurs z pominięciem: KROSTOSZOWICE, WĄWOZOWA
R
− kurs przez: SKRZYSZÓW, POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH / PRZEDSZKOLNA >> SKRZYSZÓW, JANA PAWŁA II / STREFA
S
− kurs do: SKRZYSZÓW, JANA PAWŁA II / STREFA