38
Przystanek:
SKRZYSZÓW, POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH / PARTYZANTÓW
Kierunek:
WODZISŁAW ŚLĄSKI, DWORZEC AUTOBUSOWY
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
06:04
p
07:09
p
08:09
p
14:31
K
Objaśnienia:
p
− kurs skomunikowany w kierunku szkół ZSP, ZST, PCKZiU - przesiadka na dworcu autobusowym w Wodzisławiu Śl.
K
− kurs z pominięciem: KROSTOSZOWICE, WĄWOZOWA