37
Przystanek:
SKRZYSZÓW, POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH / WYZWOLENIA
Kierunek:
WODZISŁAW ŚLĄSKI, DWORZEC AUTOBUSOWY
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
07:08
08:12
15:43
P
Objaśnienia:
P
− kurs z pominięciem odcinka: WODZISŁAW ŚLĄSKI, PSZOWSKA URZĄD MIASTA >> DWORZEC PKP