37
Przystanek:
SKRZYSZÓW, POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH / WYZWOLENIA
Kierunek:
WODZISŁAW ŚLĄSKI, DWORZEC AUTOBUSOWY
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
06:13
p
07:13
p
08:13
p
11:53
14:03
15:03
Objaśnienia:
p
− kurs skomunikowany w kierunku szkół ZSP, ZST, PCKZiU - przesiadka na dworcu autobusowym w Wodzisławiu Śl.