Przystanek:
SKRZYSZÓW, POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH / PARTYZANTÓWKierunek:
WODZISŁAW ŚLĄSKI, DWORZEC AUTOBUSOWYOd poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt | |
6 | |
7 | |
8 | |
9 | |
10 | |
11 | |
12 | |
13 | |
14 | |
15 |
Objaśnienia:
p
− kurs skomunikowany w kierunku szkół ZSP, ZST, PCKZiU - przesiadka na dworcu autobusowym w Wodzisławiu Śl.