36
Przystanek:
WODZISŁAW ŚLĄSKI, CZYŻOWICKA KRZYŻ
Kierunek:
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ, DWORZEC ARKI BOŻKA
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
04:36
05:36
06:36
07:36
08:36
09:36
10:36
11:36
12:36
13:36
14:36
15:20
G
15:36
16:10
G
16:41
17:46
19:00
G
20:01
21:20
G
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
04:36
05:36
06:36
07:36
08:36
09:36
10:36
11:36
12:36
13:36
14:36
15:36
16:41
17:46
19:00
G
20:01
21:20
G
Soboty oprócz świąt
09:01
#
11:41
#
13:41
#
17:06
n
18:56
n
21:20
G
n
Objaśnienia:
#
− kursuje także 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
n
− nie kursuje w Wielką Sobotę
G
− kurs do: GODÓW, 1 MAJA URZĄD GMINY