36
Przystanek:
GORZYCZKI, RACIBORSKA / WIEJSKA
Kierunek:
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ, DWORZEC ARKI BOŻKA
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
04:51
05:51
06:51
07:51
08:51
09:51
10:51
11:51
12:51
13:51
14:51
15:35
G
15:51
16:25
G
16:56
18:01
19:15
G
20:16
21:35
G
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
04:51
05:51
06:51
07:51
08:51
09:51
10:51
11:51
12:51
13:51
14:51
15:51
16:56
18:01
19:15
G
20:16
21:35
G
Soboty oprócz świąt
09:16
#
11:56
#
13:56
#
17:21
n
19:11
n
21:35
G
n
Objaśnienia:
#
− kursuje także 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
n
− nie kursuje w Wielką Sobotę
G
− kurs do: GODÓW, 1 MAJA URZĄD GMINY