36
Przystanek:
GORZYCE, PIASKOWA URZĄD GMINY
Kierunek:
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ, DWORZEC ARKI BOŻKA
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
04:47
05:47
06:47
07:47
08:47
09:47
10:47
11:47
12:47
13:47
14:47
15:31
G
15:47
16:21
G
16:52
17:57
19:11
G
20:12
21:31
G
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
04:47
05:47
06:47
07:47
08:47
09:47
10:47
11:47
12:47
13:47
14:47
15:47
16:52
17:57
19:11
G
20:12
21:31
G
Soboty oprócz świąt
09:12
#
11:52
#
13:52
#
17:17
n
19:07
n
21:31
G
n
Objaśnienia:
#
− kursuje także 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
n
− nie kursuje w Wielką Sobotę
G
− kurs do: GODÓW, 1 MAJA URZĄD GMINY