36
Przystanek:
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ, ALEJE PIŁSUDSKIEGO - OS. GWARKÓW
Kierunek:
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ, DWORZEC ARKI BOŻKA
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
05:31
06:31
07:31
08:31
09:31
10:31
11:31
12:31
13:31
14:31
15:31
16:31
17:31
18:41
21:01
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
05:31
06:31
07:31
08:31
09:31
10:31
11:31
12:31
13:31
14:31
15:31
16:31
17:31
18:41
21:01
Soboty oprócz świąt
07:36
#
09:56
#
12:36
#
14:36
#
18:01
n
19:51
n
Objaśnienia:
#
− kursuje także 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
n
− nie kursuje w Wielką Sobotę