36
Przystanek:
SKRBEŃSKO, PIOTROWICKA
Kierunek:
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ, DWORZEC ARKI BOŻKA
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
05:09
06:09
07:09
08:09
09:09
10:09
11:09
12:09
13:09
14:09
15:09
16:09
17:09
18:19
20:39
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
05:09
06:09
07:09
08:09
09:09
10:09
11:09
12:09
13:09
14:09
15:09
16:09
17:09
18:19
20:39
Soboty oprócz świąt
07:14
#
09:34
#
12:14
#
14:14
#
17:39
n
19:29
n
Objaśnienia:
#
− kursuje także 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
n
− nie kursuje w Wielką Sobotę