36
Przystanek:
ŁAZISKA, POWSTAŃCÓW ŚL.AUTOSTRADA
Kierunek:
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ, DWORZEC ARKI BOŻKA
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
04:53
05:53
06:53
07:53
08:53
09:53
10:53
11:53
12:53
13:53
14:53
15:22
G
15:53
16:22
G
16:53
18:03
19:22
G
20:23
21:37
G
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
04:53
05:53
06:53
07:53
08:53
09:53
10:53
11:53
12:53
13:53
14:53
15:53
16:53
18:03
19:22
G
20:23
21:37
G
Soboty oprócz świąt
06:58
#
09:18
#
11:58
#
13:58
#
17:23
n
19:13
n
21:37
G
n
Objaśnienia:
#
− kursuje także 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
n
− nie kursuje w Wielką Sobotę
G
− kurs do: GODÓW, 1 MAJA URZĄD GMINY