36
Przystanek:
SKRBEŃSKO, PIOTROWICKA
Kierunek:
WODZISŁAW ŚLĄSKI, DWORZEC KOLEJOWY
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
06:01
W
07:01
W
08:01
W
09:01
10:01
11:01
12:01
13:01
14:01
15:01
16:01
17:01
18:01
19:36
21:31
G
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
06:01
07:01
08:01
09:01
10:01
11:01
12:01
13:01
14:01
15:01
16:01
17:01
18:01
19:36
21:31
G
Soboty oprócz świąt
08:06
#
10:26
#
13:06
#
15:11
n
18:31
n
20:26
n
Objaśnienia:
#
− kursuje także 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
n
− nie kursuje w Wielką Sobotę
G
− kurs do: GORZYCZKI, RACIBORSKA / WIEJSKA
W
− kurs do: WODZISŁAW ŚLĄSKI, MATUSZCZYKA SKRZYŻOWANIE