36
Przystanek:
GORZYCE, PIASKOWA
Kierunek:
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ, DWORZEC ARKI BOŻKA
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
04:45
05:45
06:45
07:45
08:45
09:45
10:45
11:45
12:45
13:45
14:45
15:14
G
15:45
16:14
G
16:45
17:55
19:14
G
20:15
21:29
G
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
04:45
05:45
06:45
07:45
08:45
09:45
10:45
11:45
12:45
13:45
14:45
15:45
16:45
17:55
19:14
G
20:15
21:29
G
Soboty oprócz świąt
09:10
#
11:50
#
13:50
#
17:15
n
19:05
n
21:29
G
n
Objaśnienia:
#
− kursuje także 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
n
− nie kursuje w Wielką Sobotę
G
− kurs do: GODÓW, 1 MAJA URZĄD GMINY