36
Przystanek:
CZYŻOWICE, GORZYCKA
Kierunek:
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ, DWORZEC ARKI BOŻKA
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
04:43
05:43
06:43
07:43
08:43
09:43
10:43
11:43
12:43
13:43
14:43
15:12
G
15:43
16:12
G
16:43
17:53
19:12
G
20:13
21:27
G
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
04:43
05:43
06:43
07:43
08:43
09:43
10:43
11:43
12:43
13:43
14:43
15:43
16:43
17:53
19:12
G
20:13
21:27
G
Soboty oprócz świąt
09:08
#
11:48
#
13:48
#
17:13
n
19:03
n
21:27
G
n
Objaśnienia:
#
− kursuje także 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
n
− nie kursuje w Wielką Sobotę
G
− kurs do: GODÓW, 1 MAJA URZĄD GMINY