36
Przystanek:
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ, ALEJE PIŁSUDSKIEGO - OS. PIONIERÓW
Kierunek:
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ, DWORZEC ARKI BOŻKA
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
05:33
06:33
07:33
08:33
09:33
10:33
11:33
12:33
13:33
14:33
15:33
16:33
17:33
18:43
21:03
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
05:33
06:33
07:33
08:33
09:33
10:33
11:33
12:33
13:33
14:33
15:33
16:33
17:33
18:43
21:03
Soboty oprócz świąt
07:38
#
09:58
#
12:38
#
14:38
#
18:03
n
19:53
n
Objaśnienia:
#
− kursuje także 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
n
− nie kursuje w Wielką Sobotę