36
Przystanek:
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ, ALEJE PIŁSUDSKIEGO - OS. STASZICA
Kierunek:
WODZISŁAW ŚLĄSKI, DWORZEC KOLEJOWY
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
05:39
W
06:39
W
07:39
W
08:39
09:39
10:39
11:39
12:39
13:39
14:39
15:39
16:39
17:39
19:14
21:09
G
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
05:39
06:39
07:39
08:39
09:39
10:39
11:39
12:39
13:39
14:39
15:39
16:39
17:39
19:14
21:09
G
Soboty oprócz świąt
07:44
#
10:04
#
12:44
#
14:49
n
18:09
n
20:04
n
Objaśnienia:
#
− kursuje także 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
n
− nie kursuje w Wielką Sobotę
G
− kurs do: GORZYCZKI, RACIBORSKA / WIEJSKA
W
− kurs do: WODZISŁAW ŚLĄSKI, MATUSZCZYKA SKRZYŻOWANIE