36
Przystanek:
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ, ALEJE PIŁSUDSKIEGO - OS. PIONIERÓW
Kierunek:
WODZISŁAW ŚLĄSKI, DWORZEC KOLEJOWY
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
05:37
W
06:37
W
07:37
W
08:37
09:37
10:37
11:37
12:37
13:37
14:37
15:37
16:37
17:37
19:12
21:07
G
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
05:37
06:37
07:37
08:37
09:37
10:37
11:37
12:37
13:37
14:37
15:37
16:37
17:37
19:12
21:07
G
Soboty oprócz świąt
07:42
#
10:02
#
12:42
#
14:47
n
18:07
n
20:02
n
Objaśnienia:
#
− kursuje także 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
n
− nie kursuje w Wielką Sobotę
G
− kurs do: GORZYCZKI, RACIBORSKA / WIEJSKA
W
− kurs do: WODZISŁAW ŚLĄSKI, MATUSZCZYKA SKRZYŻOWANIE