36
Przystanek:
ŁAZISKA, POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH SZKOŁA
Kierunek:
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ, DWORZEC ARKI BOŻKA
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
04:55
05:55
06:55
07:55
08:55
09:55
10:55
11:55
12:55
13:55
14:55
15:24
G
15:55
16:24
G
16:55
18:05
19:24
G
20:25
21:39
G
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
04:55
05:55
06:55
07:55
08:55
09:55
10:55
11:55
12:55
13:55
14:55
15:55
16:55
18:05
19:24
G
20:25
21:39
G
Soboty oprócz świąt
07:00
#
09:20
#
12:00
#
14:00
#
17:25
n
19:15
n
21:39
G
n
Objaśnienia:
#
− kursuje także 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
n
− nie kursuje w Wielką Sobotę
G
− kurs do: GODÓW, 1 MAJA URZĄD GMINY