36
Przystanek:
CZYŻOWICE, WODZISŁAWSKA MARKET
Kierunek:
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ, DWORZEC ARKI BOŻKA
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
04:40
05:40
06:40
07:40
08:40
09:40
10:40
11:40
12:40
13:40
14:40
15:09
G
15:40
16:09
G
16:40
17:50
19:09
G
20:10
21:24
G
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
04:40
05:40
06:40
07:40
08:40
09:40
10:40
11:40
12:40
13:40
14:40
15:40
16:40
17:50
19:09
G
20:10
21:24
G
Soboty oprócz świąt
09:05
#
11:45
#
13:45
#
17:10
n
19:00
n
21:24
G
n
Objaśnienia:
#
− kursuje także 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
n
− nie kursuje w Wielką Sobotę
G
− kurs do: GODÓW, 1 MAJA URZĄD GMINY