36
Przystanek:
WODZISŁAW ŚLĄSKI, CZYŻOWICKA KRZYŻ
Kierunek:
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ, DWORZEC ARKI BOŻKA
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
04:35
05:35
06:35
07:35
08:35
09:35
10:35
11:35
12:35
13:35
14:35
15:05
G
15:35
16:05
G
16:35
17:40
18:45
G
19:55
21:15
G
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
04:35
05:35
06:35
07:35
08:35
09:35
10:35
11:35
12:35
13:35
14:35
15:35
16:35
17:40
18:45
G
19:55
21:15
G
Soboty oprócz świąt
08:50
11:35
13:40
16:55
18:55
21:10
K
Objaśnienia:
G
− kurs do: GODÓW, 1 MAJA URZĄD GMINY
K
− kurs do: GOŁKOWICE, 1 MAJA SZKOŁA