36
Przystanek:
WODZISŁAW ŚLĄSKI, CZYŻOWICKA / MONIUSZKI
Kierunek:
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ, DWORZEC ARKI BOŻKA
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
04:34
05:34
06:34
07:34
08:34
09:34
10:34
11:34
12:34
13:34
14:34
15:04
G
15:34
16:04
G
16:34
17:39
18:44
G
19:54
21:14
G
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
04:34
05:34
06:34
07:34
08:34
09:34
10:34
11:34
12:34
13:34
14:34
15:34
16:34
17:39
18:44
G
19:54
21:14
G
Soboty oprócz świąt
08:49
11:34
13:39
16:54
18:54
21:09
K
Objaśnienia:
G
− kurs do: GODÓW, 1 MAJA URZĄD GMINY
K
− kurs do: GOŁKOWICE, 1 MAJA SZKOŁA