36
Przystanek:
CZYŻOWICE, GORZYCKA
Kierunek:
WODZISŁAW ŚLĄSKI, DWORZEC AUTOBUSOWY
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
05:19
06:29
W
07:14
07:29
W
08:29
W
09:29
10:29
11:29
12:29
13:29
14:29
15:29
16:29
17:29
18:29
20:04
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
05:19
06:29
07:29
08:29
09:29
10:29
11:29
12:29
13:29
14:29
15:29
16:29
17:29
18:29
20:04
Soboty oprócz świąt
08:34
10:54
13:29
15:34
18:49
20:54
Objaśnienia:
W
− kurs do: WODZISŁAW ŚLĄSKI, MATUSZCZYKA SKRZYŻOWANIE