36
Przystanek:
ŁAZISKA, POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH REMIZA
Kierunek:
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ, DWORZEC ARKI BOŻKA
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
04:54
05:54
06:54
07:54
08:54
09:54
10:54
11:54
12:54
13:54
14:54
15:24
G
15:54
16:24
G
16:54
17:59
19:04
G
20:14
21:34
G
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
04:54
05:54
06:54
07:54
08:54
09:54
10:54
11:54
12:54
13:54
14:54
15:54
16:54
17:59
19:04
G
20:14
21:34
G
Soboty oprócz świąt
07:01
09:09
11:54
13:59
17:14
19:14
21:29
K
Objaśnienia:
G
− kurs do: GODÓW, 1 MAJA URZĄD GMINY
K
− kurs do: GOŁKOWICE, 1 MAJA SZKOŁA