36
Przystanek:
ŁAZISKA, POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH SZKOŁA
Kierunek:
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ, DWORZEC ARKI BOŻKA
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
04:53
05:53
06:53
07:53
08:53
09:53
10:53
11:53
12:53
13:53
14:53
15:23
G
15:53
16:23
G
16:53
17:58
19:03
G
20:13
21:33
G
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
04:53
05:53
06:53
07:53
08:53
09:53
10:53
11:53
12:53
13:53
14:53
15:53
16:53
17:58
19:03
G
20:13
21:33
G
Soboty oprócz świąt
09:08
11:53
13:58
17:13
19:13
21:28
K
Objaśnienia:
G
− kurs do: GODÓW, 1 MAJA URZĄD GMINY
K
− kurs do: GOŁKOWICE, 1 MAJA SZKOŁA