36
Przystanek:
GOŁKOWICE, PIOTROWICKA PIETRASZ
Kierunek:
WODZISŁAW ŚLĄSKI, DWORZEC AUTOBUSOWY
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
06:04
W
07:04
W
08:04
W
09:04
10:04
11:04
12:04
13:04
14:04
15:04
16:04
17:04
18:04
19:39
21:23
G
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
06:04
07:04
08:04
09:04
10:04
11:04
12:04
13:04
14:04
15:04
16:04
17:04
18:04
19:39
21:23
G
Soboty oprócz świąt
08:09
10:29
13:04
15:09
18:24
20:29
Objaśnienia:
G
− kurs do: GORZYCZKI, RACIBORSKA / WIEJSKA
W
− kurs do: WODZISŁAW ŚLĄSKI, MATUSZCZYKA SKRZYŻOWANIE