36
Przystanek:
GORZYCZKI, RACIBORSKA / WIEJSKA
Kierunek:
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ, DWORZEC ARKI BOŻKA
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
04:49
05:49
06:49
07:49
08:49
09:49
10:49
11:49
12:49
13:49
14:49
15:19
G
15:49
16:19
G
16:49
17:54
18:59
G
20:09
21:29
G
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
04:49
05:49
06:49
07:49
08:49
09:49
10:49
11:49
12:49
13:49
14:49
15:49
16:49
17:54
18:59
G
20:09
21:29
G
Soboty oprócz świąt
09:04
11:49
13:54
17:09
19:09
21:24
K
Objaśnienia:
G
− kurs do: GODÓW, 1 MAJA URZĄD GMINY
K
− kurs do: GOŁKOWICE, 1 MAJA SZKOŁA