36
Przystanek:
WODZISŁAW ŚLĄSKI, MATUSZCZYKA SKRZYŻOWANIE
Kierunek:
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ, DWORZEC ARKI BOŻKA
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
13:20
14:20
14:50
G
15:20
15:50
G
16:20
Objaśnienia:
G
− kurs do: GODÓW, 1 MAJA URZĄD GMINY