36
Przystanek:
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ, ARMII KRAJOWEJ WORD
Kierunek:
WODZISŁAW ŚLĄSKI, DWORZEC AUTOBUSOWY
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
05:48
W
06:48
W
07:48
08:48
09:48
10:48
11:48
12:48
13:48
14:48
15:48
16:48
17:53
19:23
21:07
G
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
05:48
06:48
07:48
08:48
09:48
11:48
12:48
13:48
14:48
15:48
16:48
17:53
19:23
21:07
G
Soboty oprócz świąt
07:53
#
10:13
#
12:33
#
14:53
18:08
20:13
Objaśnienia:
#
− kursuje także 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
G
− kurs do: GORZYCZKI, RACIBORSKA / WIEJSKA
W
− kurs do: WODZISŁAW ŚLĄSKI, MATUSZCZYKA SKRZYŻOWANIE