36
Przystanek:
GORZYCE, PIASKOWA
Kierunek:
WODZISŁAW ŚLĄSKI, DWORZEC AUTOBUSOWY
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
05:17
06:27
W
07:27
W
08:27
09:27
10:27
11:27
12:27
13:27
14:27
15:27
16:27
17:27
18:32
20:02
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
05:17
06:27
07:27
08:27
09:27
10:27
11:27
12:27
13:27
14:27
15:27
16:27
17:27
18:32
20:02
Soboty oprócz świąt
08:32
#
10:52
#
13:12
#
15:32
18:47
20:52
Objaśnienia:
#
− kursuje także 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
W
− kurs do: WODZISŁAW ŚLĄSKI, MATUSZCZYKA SKRZYŻOWANIE