36
Przystanek:
SKRBEŃSKO, PIOTROWICKA
Kierunek:
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ, DWORZEC ARKI BOŻKA
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
05:05
06:08
07:08
08:08
09:08
10:08
11:08
12:08
13:08
14:08
15:08
16:08
17:08
18:13
20:28
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
05:05
06:08
07:08
08:08
09:08
10:08
12:08
13:08
14:08
15:08
16:08
17:08
18:13
20:28
Soboty oprócz świąt
07:13
#
09:23
#
11:53
#
14:13
#
17:28
19:28
Objaśnienia:
#
− kursuje także 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę