36
Przystanek:
ŁAZISKA, POWSTAŃCÓW ŚL.AUTOSTRADA
Kierunek:
WODZISŁAW ŚLĄSKI, DWORZEC AUTOBUSOWY
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
05:09
06:19
W
07:19
W
08:19
09:19
10:19
11:19
12:19
13:19
14:19
15:19
16:19
17:19
18:24
19:54
21:37
G
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
05:09
06:19
07:19
08:19
09:19
10:19
11:19
12:19
13:19
14:19
15:19
16:19
17:19
18:24
19:54
21:37
G
Soboty oprócz świąt
08:24
#
10:44
#
13:04
#
15:24
18:39
20:44
Objaśnienia:
#
− kursuje także 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
G
− kurs do: GORZYCZKI, RACIBORSKA / WIEJSKA
W
− kurs do: WODZISŁAW ŚLĄSKI, MATUSZCZYKA SKRZYŻOWANIE