36
Przystanek:
GORZYCZKI, RACIBORSKA / WIEJSKA
Kierunek:
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ, DWORZEC ARKI BOŻKA
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
05:49
06:49
06:52
S
07:49
08:49
09:49
10:49
11:49
12:49
13:49
14:49
15:19
G
15:49
16:19
G
16:49
17:54
19:04
G
20:09
21:29
G
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
05:49
06:49
07:49
08:49
09:49
10:49
G
11:49
12:49
13:49
14:49
15:49
16:49
17:54
19:04
G
20:09
21:29
G
Soboty oprócz świąt
09:04
#
11:34
#
13:54
#
17:09
19:09
21:24
K
Objaśnienia:
#
− kursuje także 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
G
− kurs do: GODÓW, 1 MAJA URZĄD GMINY
K
− kurs do: GOŁKOWICE, 1 MAJA SZKOŁA
S
− kurs z pominięciem: SKRBEŃSKO, PIOTROWICKA WACHTARCZYK >> GOŁKOWICE, GRANICZNA ŻABKÓW