36
Przystanek:
GORZYCE, PIASKOWA URZĄD GMINY
Kierunek:
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ, DWORZEC ARKI BOŻKA
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
05:45
06:45
07:45
08:45
09:45
10:45
11:45
12:45
13:45
14:45
15:15
G
15:45
16:15
G
16:45
17:50
19:00
G
20:05
21:25
G
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
05:45
06:45
07:45
08:45
09:45
10:45
G
11:45
12:45
13:45
14:45
15:45
16:45
17:50
19:00
G
20:05
21:25
G
Soboty oprócz świąt
09:00
#
11:30
#
13:50
#
17:05
19:05
21:20
K
Objaśnienia:
#
− kursuje także 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
G
− kurs do: GODÓW, 1 MAJA URZĄD GMINY
K
− kurs do: GOŁKOWICE, 1 MAJA SZKOŁA