36
Przystanek:
CZYŻOWICE, WODZISŁAWSKA SZKOŁA
Kierunek:
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ, DWORZEC ARKI BOŻKA
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
05:39
06:39
07:39
08:39
09:39
10:39
11:39
12:39
13:39
14:39
15:09
G
15:39
16:09
G
16:39
17:44
18:54
G
19:59
21:19
G
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
05:39
06:39
07:39
08:39
09:39
10:39
G
11:39
12:39
13:39
14:39
15:39
16:39
17:44
18:54
G
19:59
21:19
G
Soboty oprócz świąt
08:54
#
11:24
#
13:44
#
16:59
18:59
21:14
K
Objaśnienia:
#
− kursuje także 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
G
− kurs do: GODÓW, 1 MAJA URZĄD GMINY
K
− kurs do: GOŁKOWICE, 1 MAJA SZKOŁA