36
Przystanek:
CZYŻOWICE, GORZYCKA
Kierunek:
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ, DWORZEC ARKI BOŻKA
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
05:41
06:41
07:41
08:41
09:41
11:41
13:41
14:41
15:41
16:41
18:11
20:01
Soboty oprócz świąt
08:46
11:26
13:46
16:51
19:01
G
Objaśnienia:
G
− kurs do: GOŁKOWICE, 1 MAJA SZKOŁA