36
Przystanek:
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ, ALEJE PIŁSUDSKIEGO - OS. STASZICA
Kierunek:
WODZISŁAW ŚLĄSKI, DWORZEC AUTOBUSOWY
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
05:40
06:40
07:40
08:40
09:40
11:40
13:40
14:40
15:40
16:45
17:45
19:15
21:04
A
Soboty oprócz świąt
10:05
12:25
14:45
17:50
Objaśnienia:
A
− kurs do: ŁAZISKA, POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH SZKOŁA