36
Przystanek:
GODÓW, 1 MAJA RONDO
Kierunek:
WODZISŁAW ŚLĄSKI, DWORZEC AUTOBUSOWY
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
05:01
06:11
07:11
08:11
09:11
10:11
12:11
14:11
15:11
16:11
17:16
18:16
19:46
21:34
A
Soboty oprócz świąt
08:06
10:36
12:56
15:16
18:21
Objaśnienia:
A
− kurs do: ŁAZISKA, POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH SZKOŁA