36
Przystanek:
GODÓW, POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH
Kierunek:
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ, DWORZEC ARKI BOŻKA
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
04:55
05:58
06:58
07:58
08:58
09:58
11:58
13:58
14:58
15:58
16:58
18:28
20:18
Soboty oprócz świąt
09:03
11:43
14:03
17:08
19:18
G
Objaśnienia:
G
− kurs do: GOŁKOWICE, 1 MAJA SZKOŁA