36
Przystanek:
SKRBEŃSKO, PIOTROWICKA
Kierunek:
WODZISŁAW ŚLĄSKI, DWORZEC AUTOBUSOWY
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
06:02
07:02
08:02
09:02
10:02
12:02
14:02
15:02
16:02
17:07
18:07
19:37
21:25
A
Soboty oprócz świąt
10:27
12:47
15:07
18:12
Objaśnienia:
A
− kurs do: ŁAZISKA, POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH SZKOŁA