36
Przystanek:
ŁAZISKA, POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH SZKOŁA
Kierunek:
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ, DWORZEC ARKI BOŻKA
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
04:50
05:53
06:53
07:53
08:53
09:53
11:53
13:53
14:53
15:53
16:53
18:23
20:13
Soboty oprócz świąt
08:58
11:38
13:58
17:03
19:13
G
Objaśnienia:
G
− kurs do: GOŁKOWICE, 1 MAJA SZKOŁA