36
Przystanek:
WODZISŁAW ŚLĄSKI, CZYŻOWICKA KRZYŻ
Kierunek:
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ, DWORZEC ARKI BOŻKA
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
05:35
06:35
07:35
08:35
09:35
10:35
G
11:35
12:35
G
13:35
14:15
D
14:35
15:35
16:35
17:35
18:50
G
19:55
21:25
G
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
05:35
06:35
07:35
08:35
09:35
10:35
G
11:35
12:35
G
13:35
14:35
15:35
16:35
17:35
18:50
G
19:55
21:25
G
Soboty oprócz świąt oraz Wigilia i Sylwester
08:40
11:20
13:40
16:45
n
18:55
n
21:25
G
n
Niedziele i święta
13:40
16:45
18:55
21:25
G
Objaśnienia:
n
− nie kursuje w Wielką Sobotę
D
− kurs do: GODÓW, POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH
G
− kurs do: GOŁKOWICE, 1 MAJA SZKOŁA