36
Przystanek:
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ, SZPITAL WOJEWÓDZKI
Kierunek:
WODZISŁAW ŚLĄSKI, DWORZEC AUTOBUSOWY
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
05:42
W
06:42
W
07:42
W
08:42
09:42
11:42
13:37
14:42
15:42
16:47
17:47
19:17
21:06
A
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
05:42
06:42
07:42
08:42
09:42
11:42
13:37
14:42
15:42
16:47
17:47
19:17
21:06
A
Soboty oprócz świąt oraz Wigilia i Sylwester
10:07
12:27
14:47
17:52
n
20:17
n
Niedziele i święta
14:47
17:52
20:17
Objaśnienia:
n
− nie kursuje w Wielką Sobotę
A
− kurs do: ŁAZISKA, POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH SZKOŁA
W
− kurs do: WODZISŁAW ŚLĄSKI, MATUSZCZYKA SKRZYŻOWANIE