36
Przystanek:
ŁAZISKA, POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH PARK
Kierunek:
WODZISŁAW ŚLĄSKI, DWORZEC AUTOBUSOWY
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
05:04
06:14
W
07:14
W
08:14
W
09:14
10:14
11:14
12:14
13:14
14:09
14:42
15:14
16:14
17:19
18:19
19:49
21:37
A
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
05:04
06:14
07:14
08:14
09:14
10:14
11:14
12:14
13:14
14:09
15:14
16:14
17:19
18:19
19:49
21:37
A
Soboty oprócz świąt oraz Wigilia i Sylwester
08:09
10:39
12:59
15:19
18:24
n
20:49
n
Niedziele i święta
12:59
15:19
18:24
20:49
Objaśnienia:
n
− nie kursuje w Wielką Sobotę
A
− kurs do: ŁAZISKA, POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH SZKOŁA
W
− kurs do: WODZISŁAW ŚLĄSKI, MATUSZCZYKA SKRZYŻOWANIE