36
Przystanek:
GOŁKOWICE, 1 MAJA KOŚCIÓŁ
Kierunek:
WODZISŁAW ŚLĄSKI, DWORZEC AUTOBUSOWY
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
06:07
W
07:07
W
08:07
W
09:07
10:07
11:07
12:07
13:07
14:02
15:07
16:07
17:12
18:12
19:42
21:30
A
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
06:07
07:07
08:07
09:07
10:07
11:07
12:07
13:07
14:02
15:07
16:07
17:12
18:12
19:42
21:30
A
Soboty oprócz świąt oraz Wigilia i Sylwester
08:02
10:32
12:52
15:12
18:17
n
20:42
n
Niedziele i święta
12:52
15:12
18:17
20:42
Objaśnienia:
n
− nie kursuje w Wielką Sobotę
A
− kurs do: ŁAZISKA, POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH SZKOŁA
W
− kurs do: WODZISŁAW ŚLĄSKI, MATUSZCZYKA SKRZYŻOWANIE