36
Przystanek:
WODZISŁAW ŚLĄSKI, CZYŻOWICKA / KARKOSZKA
Kierunek:
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ, DWORZEC ARKI BOŻKA
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
05:36
06:36
07:36
08:36
09:36
10:36
G
11:36
12:36
G
13:36
14:16
D
14:36
15:36
16:36
17:36
18:51
G
19:56
21:26
G
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
05:36
06:36
07:36
08:36
09:36
10:36
G
11:36
12:36
G
13:36
14:36
15:36
16:36
17:36
18:51
G
19:56
21:26
G
Soboty oprócz świąt oraz Wigilia i Sylwester
08:41
11:21
13:41
16:46
n
18:56
n
21:26
G
n
Niedziele i święta
13:41
16:46
18:56
21:26
G
Objaśnienia:
n
− nie kursuje w Wielką Sobotę
D
− kurs do: GODÓW, POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH
G
− kurs do: GOŁKOWICE, 1 MAJA SZKOŁA